Židovská liberální unie
středa, 03 červenec 2024 09:39

Kabalat šabat v Kosově Hoře

Vážení a milí přátelé, po krásných setkáních v letech 2021, 2022 a 2023 v synagoze v Kosově Hoře Vás Židovská liberální unie a ŽSK Hagibor i letos srdečně zvou na už 4. ročník akce PŘIVÍTÁNÍ ŠABATU vedené kantorkou ŽLU Hannah Maxovou, které se bude tentokrát konat v pátek 30. srpna 2024 od 18 hod. v obnovené historické synagoze v obci Kosova Hora.

Najdete ji na adrese: Kosova Hora 131. Před vlastní bohoslužbou vystoupí pěvecký sbor ŽLU Rimon. Na místo a zpět se každý dopraví vlastním autem, případně po dohodě s přáteli. Vezměte si teplé oblečení, v synagoze bývá zima! Po bohoslužbě je možné opět zajít na společnou večeři do místní restaurace U potoka, kde máme zajištěnou rezervaci. K večeři bude hovězí vývar s nudlemi, steak s americkými bramborami nebo s hranolky a zeleninová obloha. Pro vegany a vegetariány bude připraven zeleninový salát. Platba v restauraci bude možná pouze v hotovosti, proto si vezměte peníze! Kdo z Vás bude mít zájem o tuto večeři, prosíme, aby nám to nejpozději do úterý 27. srpna do 12 hod. závazně napsal, protože musíme restauraci včas sdělit, kolik večeří bude naše skupina požadovat.

Další informace můžete získat přes e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobilních číslech +420739776660 nebo +420603202757. Přijeďte na šabatové setkání s přáteli! Těšíme se s Vámi na shledanou! Představenstvo ŽLU v ČR

Více z této kategorie: « Kabalat šabat - fotografie
 

STANOVY ŽLU + PŘIHLÁŠKA | SLOŽENÍ PŘEDSEDAJÍCÍHO ORGÁNUZPRÁVA O STAVU ŽLU | INFO@ZLU.CZ

KDE NÁS NAJDETE: Židovská liberální unie v České republice, Dlouhá 37, Praha 1 | MAPA 
ŽLU je členem World Union for Progressive Judaism.

Napište nám na e-mailovou adresu: info@zlu.cz